Eğitimlerimiz

Yangın Eğitimi
Teknik ISG olarak yangın eğitimleri vermekteyiz. Acil Durum ve Yangın Konusunda çalışanlara, beceri ve tutum kazandırmayı amaçlıyoruz.
Tümünü Gör
Hijyen Eğitimi Ve Sertifika
Teknik ISG olarak Hijyen Eğitimi organizasyonları yapmaktayız. Hijyen Eğitimleri sonucunda katılımcılara Üniversite onaylı Hijyen Eğitim Belgesi ( Hijyen Sertifikası ) verilmektedir. Eğitimler firmanızda veya eğitim merkezlerinde yapılmaktadır.
Tümünü Gör
17020 TÜRKAK Akreditasyon Saha Denetimi Eğitimi
6331 Sayılı İş sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile hayatımıza giren bir diğer hizmet ise iş güvenliği eğitimidir. TEKNİK İSG Sektörün gelişmesi ve sektörde uzman kadrolaşmanın sağlanması amacıyla uzun yıllar elde etmiş olduğu bilgi ve beceriyi meslektaşları i
Tümünü Gör
Arama Kurtarma ve Tahliye Eğitimi
Kurum çalışanlarının olası acil durumda ilk müdahaleyi gerçekleştirerek profesyonel ekipler gelince kadar almış oldukları eğitimler sayesinde en doğru müdahaleleri yaparak can ve mal kayıplarının oluşmasını ya da olayın en az zararla atlatılmasını sağlaya
Tümünü Gör
Yüksekte Çalışma Eğitimi
Katılımcıları, yüksekte yapacakları çalışmaları güvenli bir şekilde tamamlamaları için gerekli olan asgari yüksekte güvenli çalışma metotları konusunda bilgilendirmektedir. Yüksekte Çalışma Eğitimlerinin amacı, her türlü çalışma alanında çalışma ekipmanla
Tümünü Gör
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi
İş güvenliği, yapılan iş nedeniyle oluşabilecek her türlü uzun ve kısa vadeli sağlık problemlerini ortadan kaldırmayı amaçlayan çalışmaların geneline verilen isimdir.
Tümünü Gör
Kalite Eğitimleri
Teknik ISG olarak kalite eğitimleri vermekteyiz.
Tümünü Gör
Mesleki Eğitimleri ve Sertifikaları
Teknik ISG olarak tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde yer alan meslek grupları için, Mesleki Eğitim organizasyonları yapmaktatır. Mesleki Eğitimleri sonucunda katılımcılara Üniversite onaylı Mesleki Eğitim Belgesi verilmektedir.
Tümünü Gör
İlkyardım Eğitimi ve Belgesi
İlkyardım; herhangi bir kaza ya da yaşamı tehlikeye düşüren bir durumda, sağlık görevlilerinin tıbbi yardımı sağlanıncaya kadar, hayatın kurtarılması ya da durumun daha kötüye gitmesini önlemek amacıyla olay yerinde, tıbbi araç gereç aranmaksızın mevcut a
Tümünü Gör
Elektrik Çalışmalarında İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi
Elektrikli işlerde yapılan çalışmalarda alınmayan önlemler ve dikkatsizlikler sonucunda oluşan kazaların önüne geçilmesi amacıyla verilen eğitimdir.
Tümünü Gör
Deprem Eğitimi
Deprem felaketi nedeniyle yaşadığımız acılarla tekrar karşılaşmamak için önlemler almalıyız. Bu sebeple Deprem Eğitimleri vererek katılımcıları deprem konusunda bilgilendirmekteyiz.
Tümünü Gör
Liderlik ve Yönetim Becerileri Eğitimi
Teknik ISG olarak liderlik ve yönetim becerilerini geliştirmek amacıyla eğitimler vermekteyiz.
Tümünü Gör
Zaman Yönetimi Eğitimi
Teknik ISG olarak zamanı iyi değerlendirmek amacıyla eğitim vermekteyiz.
Tümünü Gör
Ekip Çalışması ve Çatışma Yönetimi Eğitimi
Teknik ISG olarak ekip çalışması ve çatışma yönetimini geliştirmek amacıyla eğitimler vermekteyiz.
Tümünü Gör
Proje Yönetimi Eğitimi
Teknik ISG olarak proje yönetimini geliştirmek amacıyla eğitimler vermekteyiz.
Tümünü Gör
İletişim Teknikleri Eğitimi
Teknik ISG olarak iletişim tekniklerini geliştirmek amacıyla eğitimler vermekteyiz.
Tümünü Gör
Problem Çözme Teknikleri Eğitimi
Teknik ISG olarak problem çözme teknikleri eğitimi vermekteyiz.
Tümünü Gör
Mesleki Yeterlilik Belgesi
Teknik ISG MYK tarafından akretide edilmiş belgelendirme yapma yetkisine sahip çözüm ortaklarıyla iş birliği yaparak müşterilerine danışmanlık hizmeti vermektedir.
Tümünü Gör
WRAP Belgesi
Tümünü Gör